in

KızdımKızdım

2019 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları

2019 yılına girdik ve ilk vergi olarak karşımıza MTV (Motorlu taşıtlar vergisi) çıktı. Motorlu taşıtlar vergisi (MTV) 2018 yılında yapılan bir düzenleme ile 1 Ocak 2018 öncesi ve 1 Ocak 2018 sonrası olarak ikiye ayrıldı. 1 Ocak 2018’den önce üretilen araçlar için sadece motor hacmine bakılırken 1 Ocak 2018’den sonra üretilen araçlar için araç bedeline de bakılıyor.

2019 yılında vergilerdeki artış insanların belini bükmeye başlarken MTV oranlarındaki artış hesaplama yapanları şaşırttı.

Bankalar her yıl olduğu gibi bu yılda MTV ödemeleri için bazı kampanyalar başlattı. Önceki yıllarda çok fazla bonus puan verilirken bu yıl sadece 1 banka bonus puan veriyor diğerleri taksit yapıyor.

2019 yılı MTV ödemeleri için güncel banka kampanyalarını paylaşalım dedik.

DENİZBANK PARACARD
https://www.denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/banka-kartlari-kampanyasi/paracard-mtv-kampanyasi.aspx 

MTV Ödemelerinize Paracard’tan 20TL bonus!

Paracard’ınızla gib.gov.tr üzerinden tek seferde 300TL ve üzeri MTV ödemelerinizi yapın, 20TL bonus kazanın!  03 – 31 Ocak tarihleri arasında tek seferde 300 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi sadece gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın 20TL bonus kazanın!

Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 3280’e sms göndermeniz veya DenizKartım’dan katılmanız yeterli.

AXESS
https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8911/mtvne-2-taksit-axess-mobile-ozel-3-taksit 

MTV’ne 2 taksit, Axess Mobil’e özel 3 taksit!
Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne 2 taksit! Axess Mobil’den yapılan ödemelerde 3 taksit!

Kampanya detayları: 

4-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt internet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile 2 taksit sunulmaktadır. www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına alt limitsiz 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
MTV ödemesi Axess Mobil üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya 3 taksitle yapılabilecektir. Ödeme yapmak için; Axess Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası altındaki ‘öde/hemen öde’ adımlarını takip edilerek işlem yapılabilmektedir.


GARANTİ

https://www.garanti.com.tr/mtv-kampanyasi 

2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine Hepsiburada’da geçerli 30 TL indirim fırsatı!

MTV ödeme işlemlerinde, Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı!

İndirimden nasıl faydalanırım?

İndirim kodları, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun hepsiburada .com adresindeki ya da Hepsiburada mobil uygulamasındaki sepet adımında “Çek / Promosyon Kodu Kullan” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

TEB
https://www.teb.com.tr/sizin-icin/mtv-odemelerinize-taksit/ 

31 Ocak 2019 tarihine kadar TEB Bonus kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatı!

Ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616’ya göndererek veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları: 

Kampanya 01.01.2019 – 31.01.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında alt limit olmaksızın 2 taksit yapılacaktır.

Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 100.000 ₺’ dır.  50.000₺ üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecektir.

Taksit yapılabilmesi için bireysel müşteriler, ödeme yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması MTV kampanya sayfasından katılım başvurusunu iletmeli ya da bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS göndermelidir.

Katılım talebi iletildikten veya SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.
Gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil Vodafone ve Turk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL’dir.

Sade kartlar hariç tüm bireysel ve ticari kredi kartları kampanya kapsamındadır.  Kampanyanın kurumsal detayları için lütfen tıklayın.  Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yapı Kredi

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-world-ile-mtv-odemelerinde-2-taksit-firsati/s-23/c-9278 

Yapı Kredi World ile MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatı!

Yapı Kredi Worldcard’ınızla 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.  MTV ödemesini QR kod ile yapanlara ise 3 taksit imkanı!

PARAF 
https://www.parafcard.com.tr/17003-mtv_kampanyasi4 

MTV Kampanyası
1 Ocak– 05 Şubat 2019 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden, Halkbank Mobil, Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr’den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.  Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanmak istemeyen kart kullanıcılarımız, işlem sonrasında Halkbank Dialogu arayarak taleplerini iletebilirler.

Parafly, Ek, Sanal ve Bussines kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.  Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Bankkart Combo ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

01 -31 Ocak 2019 tarihleri arasında Bankkart Combo ile ATM, GİB, İnternet bankacılığı ve Bankkart Mobil kanalları üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecektir.  Kampanya Bankkart Combo’nun kredi kartı uygulaması ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
100 TL altı işlemlere taksit yapılmayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Combo kredi kartı sahipleri yararlanabilecek olup, ücretsiz kartlara taksit yapılamayacaktır.

T.C.Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/mtv-kampanyasi 

Kuveyt Türk 
MTV Ödemenizi Kuveyt Türk ile Yapın, Vade Farksız 3 Taksit İmkanından Faydalanın!

Kampanya 31 Ocak 2019’a kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart ve Özel Bankacılık kredi kartları ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Şube, İnternet Şube, Mobil Şube, Çağrı Merkezinden, ATM’den ve Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, işlem yapılmadan önce ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderilerek kampanya kaydı yapılmalıdır.

Kampanya kaydı yapılmadan gerçekleştirilen işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.  Bir müşteri tüm kartları ile toplamda en fazla 3 işlemini taksitli olarak yapabilir.  Kuveyt Türk kampanya koşullarında önceden haber vermeden değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.  Yeni verilen kredi kartları kart veriliş tarihinden bir gün sonra kampanyaya katılım sağlayabilir.
Kampanyaya dahil olma süreci

Kuveyt Türk sistemlerinde kayıtlı cep telefonundan ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderek kampanya kaydı kolayca gerçekleştirilebilir.

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Yeni Yıla Hafifleyerek Girin, Affetmek Özgürleştirir

Game Of Thrones Çıkış Tarihi Açıklandı