in

ŞaşırdımŞaşırdım

Avengers 4: Endgame Rekora Koşuyor

Avengers 4 Endgame
Avengers 4 Endgame

Bilimkurgu filmlerinin giderek daha fazla ilgi çektiği günümüzde bu alanın öncülerinden olan Marvel evreni bir kez daha rekor ile karşımıza geliyor.

Uzun bir bekleyişin ardından filminin fragmanı yayımlandı. Fragman ile birlikte Avengers 4 filminin ismi de Endgame olarak açıklanmış oldu. Fragman yayımlandıktan sonra 24 saat içerisinde 289 milyon kez izlenerek yine kendisinde olan rekoru geçmiş oldu. Bir önceki rekor Avengers 3: İnfinity War ile 230 milyon görüntülenme idi.

Avengers 4: Endgame fragmanı çok konuşuldu. Çıkmasını milyonlar bekliyordu. Sürekli bugün yarın çıkacak denilerek merak daha da arttırıldı. Avengers 4: Endgame fragmanı Türkiye saati ile Cuma akşamı 19:00’da yayımlandı. Fragmanın yayımlanması ile milyonlar bilgisayarın başına kilitlendi. Fragramı izleyen Marvel hayranlarının bazıları gözyaşlarına boğulurken bazılar yakında çıkacak olan Avengers 4: Endgame filmini daha fazla merak etmeye başladı. Sizi daha fazla merakta bırakmadan fragmanı yayımlayalım.

Avengers 4: Endgame Fragmanı

Dünya çapında tekrar tekrar izlenen fragman izlenme sayısı ile de tarihe geçmeyi başardı. Marvel’ın 3. Evre’sini sonlandıracak ve tahminen Örümcek-Adam ile Captain Marvel’ın başını çektiği yeni bir evreyi başlatacak olan “Avengers 4: Endgame“in ilk fragmanı, yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde 289 milyon seyirci tarafından izlendi. Tarihte 24 saat içinde en çok izlenen fragman olma rekorunu kıran film, kendi öncülünü geçmiş oldu.  “Avengers 4: Endgame”den önce aynı rekor, 230 milyon görüntülenme alan Avengers: Infinity War fragmanına aitti. Marvel yeni rekorunu sosyal medya üzerinden yayınladığı bir gönderi ile kutladı ve hayranlara teşekkürlerini sunmayı da ihmal etmedi. Gönderide; “Dünyanın en büyük hayranlarına, oyunun başlangıcından sonuna dek var olduğunuz ve 24 saat içinde 289 milyon görüntüleme ile Marvel Studios’un Avengers: Endgame’ini tarihinin en çok görüntülenen fragmanını yaptığınız için teşekkürler!” denildi.

Marvel Sinematik Evreni’nde taşları yerinden oynatan Avengers Infinity War’un ardından kahramanlarımızın neler yapacağını merak ettiğimiz devam filminde kadro değişmiyor. Kaptan Amerika’ya Chris Evans, Black Widow’a Scarlett Johansson, Iron Man’e Robert Downey Jr., Hulk’a Mark Ruffalo, Thor’a Chris Hemsworth, Hawkeye’a Jeremy Renner, Ant-Man’e Paul Rudd ve Nebula’ya Karen Gillan hayat veriyor. Oscar ödüllü Brie Larson’ın canlandırdığı Captain Marvel da filmde boy gösterecek.

Russo Kardeşlerin yönetmenliğini üstlendiği “Avengers: Endgame” 26 Nisan 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak. “Avengers Infinity War”un ardından Marvel evrenindeki pek çok süper kahramana veda etmiştik. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek ço kahraman Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştu. Bakalım devam halkasında neler yaşanacak?

Türkçe Dublajlı Avengers 4: Endgame Fragmanı

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Ready Player One’ın Efsane Göndermeleri

Kış Aylarında Beslenme İpuçları