in

Game of Thrones: The Last Watch Belgeseli

’un son sezonunun başlamasına sayılı günler kala dizi yapımcılarından güzel bir haber geldi. Game of Thrones: The Last Watch isimli belgesel diziden 1 hafta sonra hayranları ile buluşacak.

HBO iki saat uzunluğundaki Game of Thrones belgeseli “Game of Thrones: The Last Watch”un yolda olduğunu duyurdu.

“Game of Thrones: The Last Watch” belgeseli, 26 Mayıs’ta HBO kanalında izleyici karşısına çıkacak ve dizinin final sezonunun yapım sürecinde yaşananları ekrana taşıyacak. HBO’nun yaptığı duyuruda “Bu sadece bir belgesel değil; samimiyetle ekrana taşınan eğlenceli ve yürek burkucu bir hikaye. Bir dünya yaratmanın ve ona veda etmenin acı tatlı keyfini yansıtıyor.”

Jeanie Finlay’nin yönettiği belgesel, dizi ekibinin ve oyuncu kadrosunun, prodüksiyonda yaşadıkları durumları ve olayları takip edecek. Belgesel, yürütücü yapımcılar David Benioff, D.B. Weiss, Bernadette Caulfield, Jeanie Finlay, Rachel Hooper ve Martin Mahon’un imzasıyla ekrana taşınıyor.

“Game of Thrones: The Last Watch” dizinin final bölümünden bir hafta sonra, 26 Mayıs’ta HBO ekranlarında prömiyer yapacak.

Final sezonunda Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau gibi ünlü isimleri buluşturan “Game of Thrones”  son bölümleriyle 14 Nisan’da geri dönecek.

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Harvard, Oxford, Yale, Boğaziçi… Hepsi Ücretsiz Ve Online Dersler Veriyor

Game Of Thrones 5. Bölümü Tarihe Geçti