in

SevdimSevdim ŞaşırdımŞaşırdım BayıldımBayıldım

Gearbest Günlük 8$ Hediye Kampanyası

İnternetteki alışveriş siteleri arasında kıyasıya bir yarış bulunuyor. Aliexpress ve Ebay dünya çapında alışverişin başını çekerken sitesi de bu alanda yer edinmeye çalışıyor.

Gearbest’in diğer alışveriş sitelerinden farkı Türkiye’de de stok bulunduruyor. Böylece 2-3 günde aldığınız ürünler gelebiliyor. Tabi fiyatı da ona göre oluyor. Çin’den ucuza ürün aldığınızda Ebay ve Aliexpress gibi süreç işliyor ve size gelmesi 1 ayı buluyor.

Gearbest’in Black Friday ile başlattığı günlük 8$ (40-50 TL) kampanyası hala devam ediyor. Bu kampanya biraz sosyal bir aktivite olup tüm parayı alabilmek için birden fazla kişi gerekiyor.

8$ kazanabilmek için öncelikle telefonunuzda Gearbest uygulaması kurulu olmalı ve aşağıda verdiğim linki telefonda açarak torbaya tıklamalısınız. Yardıma tıkladığınız kişi 10-20 kuruş kazanırken siz 20-25 tl kazanmış oluyorsunuz. Uygulamada belirtilen limite ulaştığınızda parayı hesabınıza çekebiliyorsunuz. (Her gün ilk tıklamada farklı veriyor. Bazen toplamda 30 TL bazen 50 TL kazanabiliyorsunuz.)

https://m-tr.gearbest.com/money-bag/6470290551032430592/tr

Gearbest kampanya linki yukarıda. Linke tıklayıp uygulama üzerinden torbaya tıkladığınızda sizinde bu şekilde linkiniz olacak. Bunu paylaşarak hergün 8$ kazanabilirsiniz.

Sizde kampanya linkinizi konu altına yorum olarak bırakırsanız hep birlikte tıklayabiliriz.

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

2019 Yılında Çıkacak Bilimkurgu Filmleri

76. Altın Küre (Golden Globe) Adayları Belli Oldu