Sürekli Birbirinizden Öğrenecek Bir Şeylerin Olması (8/8)

Yabancı biri ile evlenmek, bambaşka yabancı bir dünya ile evlenmek anlamına da geliyor. hayatınızın en az 20 yılı bambaşka kültürlerle geçip, bambaşka öğretilerle geçmiş oluyor.

bu yüzden sürekli birbirinizden öğrenecek bir şeyleriniz oluyor. evlilik kararı verirken de ne kadar farklı olduğunuzun bilincinde oluyorsunuz. bu ileride sizin farklılıklarınızı kabul etmeye, sizi olduğunuz gibi kabul etmeye motive ediyor. farklılıklarınız ilişkinizin farklı renkleri oluyor. anlaşmazlıklarınız için çözüm methodlarınız oluyor. çünkü evlisiniz ve aynı takımdasınız artık.

karşınızdaki insan hakkında hiçbir ön yargınız olmuyor ve onu daha çok dinliyorsunuz. aradan yıllar geçse dahi, her gün ondan bir şeyler öğrenmeye devam ediyorsunuz. bu ilişkinizi diri tutmaya da yardımcı oluyor.

Kısacası
iyi yanıyla kötü yanıyla zor ama bir o kadar da huzurlu ve mutlu bir tecrübe yabancı bir kadınla evlenmek. ancak doğru yabancı kadını bulmak, bulup da evlenmek de doğru türk bir kadını bulmaktan çok daha zor. yabancı diye her kadınla da olacak değil, hatta yanlış kadın sizi daha çok yıpratabilir.

eğer yakın zamanda varsa böyle planları olan, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Kaynak: seyler.eksisozluk.com

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Sorumluluk Alması